مجله علمی تفریحی بیبیس
0

دانلود کتاب زندگی خود را از Ibs پس بگیرید – یک برنامه علمی اثبات شده Cbt برای تسکین بدون رژیم های غذایی محدود

بازدید 269
  • عنوان کتاب: Reclaim Your Life from Ibs /A Scientifically Proven Cbt Plan for Relief Without Restrictive Diets
  • نویسنده: Melissa G. Hunt Aaron T. Beck
  • حوزه: گوارش
  • سال انتشار: 2022
  • تعداد صفحه: 211
  • زبان اصلی: انگلیسی
  • نوع فایل: pdf
  • حجم فایل: 2.47 مگابایت

Reclaim Your Life From IBS تعدادی از مهارت ها را آموزش می دهد که می تواند به طور مستقیم تأثیر علائم گوارشی را در زندگی یک فرد کاهش دهد.
این کتاب به بررسی تشخیص افتراقی سندرم روده تحریک‌پذیر (IBS) و مدل‌های علمی فعلی در مورد عوامل ایجاد کننده IBS می‌پردازد. این الگوی شناختی مدیریت استرس با استفاده از درمان شناختی-رفتاری را به خواننده می آموزد و به خوانندگان کمک می کند تا یاد بگیرند باورهای منفی خود را شناسایی کرده و آنها را با دقت بیشتری قالب بندی کنند. همچنین خوانندگان را راهنمایی می‌کند تا اجتناب را کاهش دهند و به آنها کمک می‌کند تا بفهمند که چگونه از اصلاحات رژیم غذایی و داروها به‌جای واکنش‌گرایانه استفاده کنند. در این ویرایش دوم، نمونه‌های موردی متعددی در سراسر کاربرد این مهارت‌های اصلی CBT را در افکار و تجربیات مرتبط با IBS نشان می‌دهد، و مطالب جدیدی در مورد ورزش، رژیم غذایی و داروها گنجانده شده است.
این کتاب یک کتاب خودیاری اثبات شده برای افراد مبتلا به IBS است و همچنین به عنوان راهنمای درمان برای پزشکانی که با بیماران مبتلا به IBS کار می کنند مفید است.

Reclaim Your Life From IBS teaches a number of skills that can directly reduce the impact of gastrointestinal symptoms in a person’s life.

The book explores the differential diagnosis of irritable bowel syndrome (IBS) and the current scientific models of what causes IBS. It teaches the reader the cognitive model of stress management using cognitive-behavioral therapy and helps readers learn to identify their negative beliefs and reframe them more accurately. It also guides readers to reduce avoidance and helps them understand how to use dietary modifications and medications wisely, rather than reactively. In this second edition, numerous case examples throughout illustrate the application of these core CBT skills to IBS-related thoughts and experiences, and new material is included on exercise, diet, and medications.

This book is a proven self-help book for people with IBS, as well as being useful as a treatment manual for clinicians who work with patients with IBS.

این کتاب را میتوانید بصورت رایگان از لینک زیر دانلود نمایید.

Download: Reclaim Your Life from Ibs

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاه شما توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید