مجله علمی تفریحی بیبیس
0

دانلود کتاب بینش در مورد روزنامه نگاری مد

بازدید 421
  • عنوان: Insights on Fashion Journalism
  • نویسنده: Rosie Findlay and Johannes Reponen
  • حوزه: روزنامه نگاری
  • سال انتشار: 2022
  • تعداد صفحه: 203
  • زبان اصلی: انگلیسی
  • نوع فایل: pdf
  • حجم فایل: 8.14 مگابایت

این مجموعه به بررسی بحث‌ها و مسائل کلیدی می‌پردازد که در حال حاضر روزنامه‌نگاری مد با آن مواجه است و فراتر از رسانه‌های چاپی سنتی است تا زمینه‌ها و تکرارهای متعدد آن را در یک محیط رسانه‌ای پس از دیجیتال در حال تحول مدنظر قرار دهد.
Insights on Fashion Journalism با گرد هم آوردن طیف متنوعی از مشارکت‌کنندگان، ویژگی‌ها، پیچیدگی‌ها، تغییرات و ویژگی‌های حوزه را بررسی می‌کند. این کتاب در سه بخش سازماندهی شده است، شیوه های تثبیت شده و در حال ظهور روزنامه نگاری مد را ترسیم می کند و پارامترهای آن را از جریان اصلی تا حاشیه ای بررسی می کند. بخش اول بر روابط پیچیده بین کسانی که روزنامه‌نگاری مد، صنعت مد و زمینه رسانه‌ای که در آن فعالیت می‌کنند، تمرکز دارد. بخش دوم روش‌هایی را که روزنامه‌نگاری مد به زمینه‌های اجتماعی-سیاسی و فرهنگی که در آن ایجاد می‌شود، پاسخ می‌دهد، و همچنین تأثیر این زمینه‌ها بر لحن، محتوا و سبک را بررسی می‌کند. و بخش سوم چگونگی به کارگیری زبان در رسانه های مختلف را بررسی می کند.
این مجموعه با رویکرد به روزنامه نگاری مد از طریق دریچه های بسیار متنوع، دارایی برای دانشگاهیان و دانشجویان در زمینه مطالعات مد، روزنامه نگاری، ارتباطات، مطالعات فرهنگی و رسانه های دیجیتال است.

This collection surveys the key debates and issues that currently face fashion journalism, going beyond traditional print media to consider its multiple con­texts and iterations in an ever-evolving post-digital media environment.

Bringing together a diverse range of contributors, Insights on Fashion Journalism explores the characteristics, complexities, shifts and specifcities of the feld. The book is organized into three sections, mapping fashion journalism’s established and emerging practices and exploring its parameters from mainstream to mar­ginal. Section One focuses on the complex relationships between those who practice fashion journalism, the fashion industry and the media context in which they operate; Section Two considers the ways in which fashion journalism re­sponds to the socio-political and cultural contexts in which it is created, as well as the impact these contexts have on tone, content and style; and Section Three investigates how language is employed in diferent media.

Approaching fashion journalism through a critically diverse lens, this collec­tion is an asset for academics and students in the felds of fashion studies, journal­ism, communication, cultural studies and digital media.

این کتاب را میتوانید از لینک زیر بصورت رایگان دانلود کنید:

Download: Insights on Fashion Journalism

نظرات کاربران

  •  چنانچه دیدگاه شما توهین آمیز باشد تایید نخواهد شد.
  •  چنانچه دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیشتر بخوانید